Strojní mechanik – zámečník

23-51-H/01

Už při studiu si uděláš svářečský průkaz zdarma – otevře ti spoustu dobře placených pozic v Česku i v zahraničí!
S tímhle oborem se nebudeš nudit – čeká tě různorodá práce, rozhodně nebudeš dělat to stejné dokola.
Staneš se mistrem svařování, ale naučíš se pracovat i s lisem, řezat plazmou a autogenem, naučíš se i modelovat, číst technické výkresy, obrábět – bude z tebe opravdový strojař!
Hned, jak tě naučíme všechny základy, začneš mít praxi přímo ve firmách – naučíš se tak vše přímo v praxi.

Jsi kreativní, máš blízko k technice, nebojíš se práce rukama a chceš vytvářet věci, na kterých doslova stojí strojírenské firmy? Chceš získat svářečský průkaz zdarma, naučit se pracovat s kovem tak, jak nikdo jiný, a svařovat, ohýbat, řezat? Pod naším vedením se z tebe stane skvělý zámečník, který zvládne vyřešit skoro jakýkoliv problém, využít svou kreativitu i naplno využívat znalosti ze spousty různých oblastí. Jako zámečník se nikdy nebudeš nudit – práce budeš mít spoustu a nikdy nebude stejná.

Jaké budeš mít uplatnění?

Staneš se hybnou silou všech strojírenských firem – můžeš pracovat přímo na pozici zámečníka a skládat stroje, svářet nebo pracovat přímo se stroji. Snadno najdeš uplatnění napříč celým strojírenstvím, ale uplatníš se i mimo strojírenství – například v oblasti stavebnictví, zemědělství či jako skvěle placený svářeč. Ať se rozhodneš jakkoliv, získáš výuční list v oboru, kde se neustále hledají pracovníci a platy neustále rostou – hlavně ale uvidíš výsledky své práce na vlastní oči.