Strojírenské práce – zámečnické práce

23-51-E/01

Při studiu si uděláš svářečský průkaz zdarma – otevře ti spoustu dobře placených pozic.
V oboru nezažiješ nudu – čeká tě různorodá práce, v které se budeš moct plně realizovat.
Staneš se nejen dobrým svářečem, ale naučíš se pracovat s lisem, řezat plazmou a autogenem, naučíš se číst technické výkresy – budeš dobrý strojař!

Tento obor je určen žákům se speciálními vzdělávacími potřebami a doporučením školského poradenského zařízení. To vše máš? V tom případě je tento obor perfektní volba. Jestliže rád poznáváš nové věci, nebojíš se techniky, umíš pracovat rukama a chceš vytvářet užitečné výrobky, my ti k tomu nabízíme prostor.  U nás získáš v průběhu studia svářečský průkaz zdarma, naučíš se pracovat s kovem – svařovat, ohýbat, brousit, vrtat, řezat, pálit. Pod naším vedením se z tebe stane sebevědomý zámečník nebo svářeč, který umí vyřešit jakýkoliv problém.  Využiješ svou fantazii, kreativitu a najdeš uplatnění v největším odvětví hospodářství. Naučíš se  naplno využívat své znalosti a dovednosti v praxi.

Jaké budeš mít uplatnění?

Budeš nedílnou součástí pracovního kolektivu kterékoliv strojírenské firmy. Práci si najdeš na pozici zámečníka či svářeče a budeš se podílet na výrobě, montáži či sváření strojů. Uplatnění najdeš napříč všemi strojírenskými obory, ale zakotvit můžeš i mimo strojírenství – například v oblasti stavebnictví, dopravě, zemědělství, energetice či těžebním průmyslu. Rozhodneš-li se pro tento obor, získáš výuční list v perspektivním a stále rychleji se rozvíjejícím odvětví, kde se neustále hledají schopní pracovníci, ochotni se postavit každé výzvě.