Podnikání

64-41-L/51

Nástavbové studium s maturitou zaměřené na oblast podnikání.
Naučíš se odborný základ pro rozjezd vlastní firmy nebo živnosti. Seznámíme tě s právním, ekonomickým, účetním i daňovým základem, bez kterého se neobejdeš.
Nezaskočí tě ani běžné administrativní a kancelářské úkony. Hravě zvládneš komunikaci s úřady, vyhotovení písemností i práci s kancelářskou technikou.
Navíc můžeš pokračovat v dalším studiu na vyšší odborné nebo vysoké škole.

Chceš být v životě nezávislý? Máš odborné vzdělání, ale nechceš pracovat pro někoho jiného? Přihlas se na tento obor a rozjeď své vlastní podnikání. Dáme ti ekonomický, právní, účetní i administrativní základ, který budeš k řízení firmy potřebovat. Budeš umět zpracovat účetní doklady, daňová přiznání, naučíš se základy marketingu, managementu i psychologie. Neztratíš se ani v potřebné administrativě a komunikaci s úřady. Nenech se brzdit v rozletu a splň si svůj vlastní sen!

Jaké budeš mít uplatnění?

S oborem Podnikání budeš mít ten správný základ pro rozjezd vlastního byznysu. Budeš se orientovat v právních, účetních, ekonomických i daňových úkonech, se kterými se budeš při vlastním podnikání denně potýkat. Využij své odborné vzdělání naplno a začni podnikat. Hlavně ale získáš maturitu, která ti umožní lepší uplatnění, vyšší plat a pokračování na vysoké škole.