Stravovací a ubytovací služby – Kuchařské práce

65-51-E/01

V naší škole Tě naučíme připravovat nejen pokrmy české kuchyně, ale i typické pokrmy kuchyní zahraničních.
Kromě přípravy pokrmů budeš ovládat i základy jednoduché obsluhy hostů.
„Dobrých“ kuchařů je na trhu práce stálý nedostatek a pokud dobrý/á budeš, máš vystaráno. Díky svým odborným gastronomickým znalostem budeš ceněným zaměstnancem.

Vaření je cool, sexy a praktické. Prostřednictvím vaření dáváš průchod své kreativitě. Je to prostě zábava i odpočinek. Každým novým receptem budeš překonávat sám/a sebe a ten pocit, kdy se vše podaří, jak má, je k nezaplacení. Naučíme Tě připravovat různé teplé a vybrané studené pokrmy, teplé nápoje i pokrmy z polotovarů. Odhalíme Ti tajemství kuchařského umění a vypěstujeme v Tobě hlubokou vášeň k jídlu. V naší škole jdeme s dobou. Naučíme Tě novým trendům, modernímu zpracování surovin i vaření s novými technologiemi. Miluješ vaření a nedovedeš si bez něj svůj život představit? Jsi náš člověk!

Jaké budeš mít uplatnění

Po ukončení studia na naší škole můžeš rozjet svou profesní kariéru v různých provozovnách veřejného stravování. Lehce zvládneš výrobu jídel teplé i studené kuchyně, moučníků nebo teplých a studených nápojů. Své uplatnění najdeš ve všech gastronomických provozech – od školních jídelen, přes restaurační zařízení až po hotelové komplexy.