Elektrikář – silnoproud

26-51-H/02

Jen u nás ve škole získáš 2 měsíce zámečnického výcviku – když bude příležitost, uplatníš se i ve strojírenství.
Staneš se pracovníkem znalým vyhlášky 50, díky které budeš moci v zaměstnání zacházet s přístroji pod elektrickým napětím – tuhle výhodu jen tak někdo nemá. A nejen díky tomu budeš po škole velmi žádaný mezi zaměstnavateli.
Budeš pracovat s nejmodernějšími bezpečnostními pomůckami a učit se na moderních pomůckách. Uděláme z tebe skvělého elektrikáře.
Po škole se můžeš nechat zaměstnat nebo začít podnikat. Záleží jen na tobě, v čem uvidíš větší smysl.

Hledáš technický obor se skvělým uplatněním? Pak se staň elektrikářem – odborníkem, na kterého čekají lidé i půl roku! Naučíš se zapojit elektřinu v celém domě, oživovat stroje, vytvořit rozvody nebo opravovat elektrická zařízení. Nemusíš se ani bát – s moderními pomůckami je elektrikář bezpečná profese. Studuj elektrikáře na Kolofíku, a navíc získáš i základní zámečnický výcvik – naučíš se obsluhovat stroje, pilovat a ještě více si tak zlepšíš uplatnění. Jako elektrikář se ve světě rozhodně neztratíš.

Jaké budeš mít uplatnění?

V dnešním světě je jen málo věcí, které by fungovaly bez elektřiny. Uplatníš se při zapojování elektřiny jak v domácnostech, tak i ve firmách, budeš zapojovat stroje, vytvářet rozvody, montovat elektromotory nebo elektro v autech. Naučíš se zapojovat zásuvky a vypínače, opravit spotřebiče i udržovat stroje v továrnách. Jako elektrikář nikdy nebudeš mít o práci nouzi – ať už jako dobře placený zaměstnanec, nebo živnostník, který si práci vybírá.